Vääriskivi tsirkoon

Millal kanda tsirkooni ja kuidas see võib meile mõjuda?

Tsirkoon on üks vanemaid mineraale maa peal. See on lihvitult ilus sädelev vääriskivi. Sageli aetakse tsirkooni segi teemantiga, kuid need on täiesti erinevad kivid. Tsirkooni võib olla erinevaid värve, kuid enamlevinud on läbipaistev, kollane, sinine ja roheline.

Tsirkoonil on intensiivne energia, mis on väga vaimne. See kivi aitab teil armastada ennast ja teisi sellistena nagu te olete ja tunnustada enda vaimseid aspekte. Töötab kõikides tšakrates neid stimuleerides ja eemaldades nn loiu energia. Seetõttu võib tsirkoonist ehteid kanda ükskõik kuskohas oma kehal. Aitab olla rohkem organiseeritud ja tegutseda tõhusamalt, et saavutata seatud eesmärke.

Sellest valmistatud ehteid on kasulik kanda mitmel erineval põhjusel.

Füüsilisel tasandil usutakse, et kivi tugevdab neere, maksa, sapipõit, immuunsüsteemi, annab energiat ja aitab organismist välja tuua toksiine.

Emotsionaalsel tasandil usutakse, et tsirkoon toob sügava ja rahuliku une, aitab üle saada emotsionaalsetest traumadest ja kaotustest ning toob segastel aegadel mõtetesse selguse. Toob ellu sära ja annab elujõudu ning spontaanset rõõmu. Samuti puhastab kogu aurat. Veel on tsirkoon tuntud kui tasakaalu kivi, mis aitab saavutada füüsilist, emotsionaalset kui ka vaimset tasakaalu.

Tsirkoon annab visioon, et teha ning öelda õiged asju õigel ajal. Aitab kaasa materiaalsele edukusele ning saada võidukaks teel, mille te olete oma elus valinud. Tsirkoon aitab veel kasutada enda juhatusel oma sisemist valgust, loob teie ümber sära ja suurendab intuitsiooni.

Tsirkooni soovitatakse anda veel kaitseks varaste ja valetajate eest ning ta kaitseb negatiivse energia vastu.

Tsirkooni seostatakse veel Veenuse jumalannaga. Ta aitab üle saada purunenud suhetest ja õnnetust armastusest, suurendab isiklikku karismat ja aitab leida uue armastuse.

Tähtkujudest on tsirkoon Lõvi, Neitsi ja Amburi tähtkuju kivim, kuid sobib kandmiseks kõikidele tähtkujudele.


Vääriskividel ja poolvääriskividel on oma energia ja erinevad mõjud meile ja nendest ehete kandjatele. Mõningaid kive võib kanda pikemat aega, kuid mõningaid kive või nendest ehteid ei ole soovitav pidevalt või pikemat aega kanda. Seetõttu on soovitav alati enne mingi kivi või ehte ostmist uurida täpsemalt järgi kuidas seda kivi kasutada, kui kaua on soovitav kanda, mis kehapiirkonnas kanda. Samuti on oluline kõiki kive ja ehteid, mida kasutatakse ja kantakse regulaarselt puhastada. Kui ehted või kivid on karbis ja neid ei kasutata, siis ei ei ole vaja neid puhastada enne kui hakkate seda uuesti kandma. Soovitav on oma ehtekollektsiooni aega ajalt uuendada ja vahetada, sest uued kivid toovad uue energia.
Eelmine
ChinUp mask lõualoti vähendamiseks. Kas sellel on tulemusi?

Vastused puuduvad

Email again: