ChinUp mask lõualoti vähendamiseks. Kas sellel on tulemusi?

Kas meie poes müüdaval ChinUp maskil on päriselt ka tulemused?

Eile tekkis ühes FB grupis diskussioon sellel teemal, et kas meie poes müüdaval ChinUp maskil on päriselt ka tulemused? Kuna postitasin sinna toote reklaami ja fotod enne ning pärast hoolduse tegemist.
Mõnedel inimestel tekkis huvi kuid sooviti, et ma paneks ülesse "päris reaalsed fotod". Mulle tegi selline soov natuke nalja, sest tooteid turustan UK-st ning on selge, kui turustad ja müüd mingit tuntud kaubamärki ja oled sellise toote ja kaubamärgi maaletooja vmt, siis on kaubamärki omaval firmal on olemas turundusmaterjali, mis sulle antakse turustamiseks kasutada. On selge, et isetegevust seal pole võimalik teha.
Need fotod, mis on kodulehel, FB-s ning e-poest ongi reaalsed ja reaalsete inimestega tehtud ja reaalsete tulemustega. Samuti on videod tehtud UK-s tuntud inimestega. Need tulemused lõualoti vähendamisel ongi sellised. See on UK-s tuntud kaubamärk ning meediaparteriteks on Bazaar, Cosmopolitan ja London Fachion Week. Kui tulemusi ei oleks, siis sellised tuntud nimed ei toetaks seda kaubamärki.

Etteheited olid, et on kasutatud photoshopi, ma võiksin vabalt saata sellise süüdistuse edasi toote turustajale ja kaubamärgi omanikule. Natuke peaks mõtlema enne kui mingeid süüdsitusi loopima hakatakse. Me siin elame küll metsas ja väiksese kohas, aga tänu internetile levib info kiiresti ja igale poole. Ainuke mis photoshopi nende fotode puhul on tehtud on see, et taust on tehtud ilusaks ja sellepärast need onfi professionaalsed fotod. Ma ise olin Professional Beauty Londonis messil 2017.a kus selle toote presentatsiooni nägin ja nägin ka tulemusi ning proovisin ise seda.

Jah, meil on käinud salongis juba kliente seda hooldust tegemas ja ma teen alati enne fotod ja pärast, samuti mõõdan lõuaaluse. Need teen selleks, et inimene ise pärast näeks reaalseid tulemusi. Loomulikult ei saa ega või ma neid fotosid netti ülesse panna ilma inimese nõusolekuta. Nõus pole sellega keegi aga olnud, et tema fotod ülesse riputan, see on ka loogiline.

Siis pakuti mulle FB-s välja, et ma teeks endale seda hooldust ja paneks enda fotod. See on hea idee. Ma proovisin loomulikult Londonis messil seda toodet enda peal, sest esiteks ma tahan kõiki teenuseid enda peal proovida, et teada kas ja kuidas on tulemused. Samuti tahan teada mis tunne on mingi hoolduse ajal ja pärast. Samuti laskisn ma teha endast fotod enne ja pärast ChiUp hooldust. Ainuke asi on selles, et mul ei ole lõualotti. Ja oleks väga häbiväärne kui ma olen sellise firma omanik, olen näojooga treener ja harrastan ise 6 päeval näojoogat, võimlen 7 päeval nädalas ja siis oleks mul lõualott lõua all ja ülekaal. Hahahaa. Kes tuleks minu juurde teenuseid tarbima kui ma oleks ülekaaluline ja lõualotiga. Ise pakun kaalu alandavaid ja kortse vähendavaid iluteenuseid, wellness teenuseid ja abistan kaalu alanadamisel. See ei oleks siis küll usaldusväärne koht. Kõik need teenused, hooldused ja tooted mida ma pakun olen enda peal järgi proovinud ja need toimivad 100%.

Ma panen siia ülesse fotod endast mis on tehtud Londonis Professional Beauty messil veebr 2017. Mõõtmistulemustega kadus mul 1 cm lõua alt, tunda oli pärast hooldust, et nägu oli pringim ja põsed tõstetud. Ma ise näen ka neil fotodel erinevust. Kes soovib saab siis neid siit uurida.

Seega, tulge ja proovige ise seda hooldust kohapeal. Lepime aja kokku ja saame tuttavaks, mul on pakkuda mitmeid häid tooteid ja teenuseid selleks, et näha välja suurepärane ja tunda ennast noore ja kaunina.

Fotod on tehtud Professional Beauty London veebr 2017. Fotod on vaheldumisi enne ja pärast ChinUp maski.
Järgmine
Vääriskivi tsirkoon

Vastused puuduvad

Email again: